فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت روز شهداء صورت گرفت:

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی قرچک با خانواده معظم شهید هاشمی

آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک، به مناسبت روز شهداء باخانواده شهید محمد هاشمی دیدار و از ایشان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره  کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، آمنه بیات رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک به همراه منیره جاوید مسئول امور بانوان فرمانداری و ام لیلا رفیع‌پور مسئول کتابخانه اقبال لاهوری، به مناسبت روز بزرگداشت شهداء در منزل شهید محمد هاشمی حضور پیدا کردند و یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشتند.

مادر شهید محمد هاشمی در این دیدار بیان کرد:  محمد زمانی که سرباز بود در سومار در سن ۱۹سالگی شهید شد، این شهید والا مقام مهربان و با وفا بود. از خاطرات شهید محمد هاشمی این بود که زمانی که از خانه خارج می‌شد رو به پشت می‌رفت تا پشتش به در خانه‌های همسایه‌ها نباشد.

بیات با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهداء موجب دوام فرهنگ ایثار و جهاد می‌شود، گفت: خون شهیدان باعث بقاء و ماندگاری نظام اسلامی شده و همه ما مدیون خون آن‌ها هستیم، باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که شهداء در مسیر آن به شهادت رسیدند.


وی در ادامه افزود: شهداء از نعمت‌های انقلاب هستند آن‌ها مسیر حرکت و راه سعادت را به ما نشان دادند، اکنون به خانواده معزز شهداء اعلام می‌کنیم که در عرصه فرهنگی ادامه دهنده راه شهدا و قدردان رشادت‌ها، مجاهدت‌ها و خون ارزشمند آن‌ها هستیم.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ