فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد:

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک به ریاست فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک در سال جاری به ریاست علیرضا فاتحی‌نژاد فرماندار و با حضور بهروز میری زاده معاون سیاسی فرماندار، مجید قیصرپناه بخشدار، آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و دیگر مسئولان در دفتر فرماندار برگزار شد.
در ابتدای جلسه آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک به ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این اداره در نیمه دوم سال پرداخت.
فاتحی‌نژاد فرماندار قرچک تعداد کتابخانه‌ها را پاسخگوی نیاز علاقمندان به کتابخوانی در شهرستان ندانست و  با اشاره به آمار تعداد قابل ملاحظه ای از افراد نابینا در سطح شهرستان افزود: با همکاری و تعامل شهرداری و اداره کتابخانه‌ها، افتتاح بخش نابینایان کتابخانه اقبال لاهوری تسریع شود.
گفتتی است، استقرار خودروی کتابخانه سیار و تامین امنیت آن و استفاده از پارکینگ شهرداری و یا فرمانداری، خرید 14 جلد کتاب از سوی هریک از اعضای انجمن طبق لیست عناوین اعلامی از سوی اداره کتابخانه ها و اهداء به کتابخانه های عمومی  این شهرستان از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ