فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد:

طرح کتابخانه گردی درکتابخانه عمومی شهید مطهری اسلامشهر

در سالروز تاسیس نهادکتابخانه های عمومی کشور طرح کتابخانه گردی درکتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، همزمان با نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح ملی کتابخانه گردی با حضور حجت الاسلام والمسلمین برقراری امام جمعه،جمعی از مسئولین شهرستان در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان اسلامشهرانجام گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه شهرستان اسلامشهر در این بازدید ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد با بیان اینکه  یکی از  وظایف و رسالت های مهم و تاثیرگذار متولیان فرهنگی شهرستان ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و تسهیل امر مطالعه برای علاقمندان می باشد بر ضرورت توسعه فرهنگ مطالعه در جامعه تاکید کرد. 
امین اسدی معاون امنیتی اجتماعی فرمانداری شهرستان اسلامشهر نیز با تبریک سالروز تاسیس نهادگفت: آنچه مهم است گسترش، ترویج و اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان می‌باشد و باید از همه امکانات و ظرفیت های موجود برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان استفاده نمائیم.
امین اسدی نقش کتابداران در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی را مهم توصیف کرد و افزود: باید با روش های نوین و خلاقانه جوانان و نوجوانان را به سمت کتابخانه ها سوق داد.
در ادامه راضیه سالاری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گزارشی از فعالیت های فرهنگی و عملکرد کتابخانه های عمومی را ارائه داد.
نسخه قابل چاپ