فهرست

اخبار برگزیده

به همت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران؛

آیین نکوداشت استاد قادر طهماسبی با عنوان «فرید شعر انقلاب» برگزار می‌شود

آیین گرامیداشت اسـتاد قادر طهماسـبی (فریـد) با عنوان «فرید شعر انقلاب» با حضور جمعی از مدیران و مسئولین ملی و استانی و چهره‌های شاخص فرهنگی کشور به همت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، آیین گرامیداشت استاد قادر طهماسبی (فرید)، شاعر آیینی و انقلابی کشور، از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روز سه‌شنبه دوم اسفندماه، با حضور مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ جمعی از شاعران و چهره‌های برجسته کشور در حوزه‌های فرهنگی؛ شماری از مسئولین ملی و استانی؛ خانواده شهداء و اصحاب رسانه در کتابخانه عمومی استاد قادر طهماسبی (فرید) برگزار می‌شود.

شعرخوانی شاعران برجسته کشوری همراه با رونمایی کتاب «شناخت‌نامه فرید» و کتاب صوتی «پری‌ستاره‌ها» از جمله بخش‌های این مراسم خواهند بود.

علاقه‌مندان برای حضور در این آیین می‌توانند به کتابخانه عمومی استاد قادر طهماسبی (فرید) به نشانی: تهران، انتهای خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز، بوستان پیروزی مراجعه کنند.

گفتنی است، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور پیش از این و در ایام دهه مبارک فجر، با هدف تجلیل از قادر طهماسبی(فرید) شاعر آیینی و انقلابی کشورمان کتابخانه‌ای در شهر تهران را به نام او نامگذاری کرده بود.

آیین نکوداشـت اسـتاد قادر طهماسـبی (فریـد) با عنوان «فرید شعر انقلاب» برگزار می‌شود

نسخه قابل چاپ