فهرست

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

با حضور کارشناسان مطالعات جهان؛

گفتگو پیرامون کتاب جنجالی جان بولتون برگزار می شود

همزمان با انتشار کتاب جدید و خبر ساز « اتاقی که در آن اتفاق افتاد» در آستانه انتخابات ریاست جمهوری امریکا، نشست گفتگو در مورد این کتاب با حضور دکتر محمد مرندی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، نشست بررسی بروز عوامل جانبی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری امریکا با محوریت کتاب جنجالی خاطرات بولتون با نام «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» (با عنوان انگلیسی The room where it happened) به صورت زنده از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.
گفتگو درباره کتاب هایی برای خداحافظی عنوان نشستی با حضور دکتر محمد مرندی عضو هیئت علمی دانشگاه مطالعات جهان و حمیدرضا غلامزاده دانشجوی دکتری مطالعات آمریکا است که به بررسی عوامل تاثیرگذار بر روند انتخابات ریاست جمهوری امریکا و کتاب جنجالی تشریح خاطرات جان بولتون می پردازد.
جان بولتون  از زمان تصدی گری به عنوان مشاور امنیت ملی در کاخ سفید از نزدیک شاهد تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها توسط ترامپ بوده  و انتشار روایت او، واکنش های بسیاری را از سوی دولت و محافل سیاسی آمریکا به همراه داشته است.
نشست گفتگو درباره کتاب هایی برای خداحافظی  روز یکشنبه 8 تیرماه حدود ساعت ۱۱ صبح از طریق صفحه مجازی کتابخانه‌های عمومی تهران به آدرس (instagram.com/tehranplir)، آپارات (aparat.com/tehranpl/live) و پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور (www.iranpl.ir) به صورت زنده پخش خواهد شد.
علاقمندان می توانند پرسش های خود را از کارشناسان این برنامه از طریق ارسال پیام مستقیم (Direct) به اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی تهران مطرح نمایند.
نسخه قابل چاپ