فهرست

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

برگزاری غیرحضوری دو جلسه اداری برای هماهنگی و تبیین بخشنامه بازگشایی کتابخانه ها

اولین جلسه شورای اداری در سال 99 و نیز جلسه هماهنگی و تبیین بخشنامه بازگشایی کتابخانه های عمومی با حضور مدیرکل، معاون و مسئولان اداره کل کتابخانه‏های عمومی استان تهران، روسای ادارات کتابخانه‏ های عمومی شهرستان‏ های تابعه و مسئولان کتابخانه های عمومی استان تهران، بصورت نیمه حضوری و از طریق وب کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، اولین جلسه شورای اداری و جلسه هماهنگی و تبیین بخشنامه بازگشایی کتابخانه های عمومی با هدف صرفه جویی در وقت همکاران ادارات کتابخانه ‏های شهرستان و مسئولان کتابخانه ها، رعایت پروتکل‏ های بهداشتی و بهره گیری حداکثری با محوریت موضوع بازگشایی کتابخانه‏ های عمومی برگزار شد.
در جلسه شورای اداری، هادی ناصری ابعاد مختلف بخشنامه مرحله اول بازگشایی کتابخانه ها را برای روسای ادارات شهرستان ها تبیین و بر استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی و ارتباط با اعضاء از این طریق و انتشار محتواهای تولیدی غنی در این صفحات، تاکید کرد.
در بخش دیگری از این جلسه، مدیرکل کتابخانه های استان تهران با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی و شرافت موضوعی آن، نکات راهبردی را برای ارتقاء کیفی فعالیت های کتابداران در این جشنواره و جلب مشارکت مردمی مطرح کردند.
همچنین پس از جلسه شورای اداری، جلسه هماهنگی و تبیین بخشنامه بازگشایی کتابخانه های عمومی با حضور مسئولان کتابخانه های عمومی استان و مدیران و مسئولان اداره کل بصورت وب کنفرانس برگزار شد. در این جلسه هادی ناصری ضمن ارائه توضیحات تفصیلی درخصوص بخشنامه، به پرسش ‏ها و ابهامات مسئولین کتابخانه ها پاسخ داد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ