فهرست

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

رونمایی از پرتال جدید اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در آستانه با نیمه شعبان

پورتال جدید اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در آستانه فرارسیدن نیمه شعبان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، در آستانه سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) پرتال جدید اداره کل کتابخانه های استان تهران با هدف ارتقاء سایت، اطلاع رسانی موثرتر، برقراری ارتباط بهتر و آسان تر ادارات و همچنین بهره وری و دسترسی مناسب کتابداران و کاربران به خدمات کتابخانه های عمومی استان رونمایی شد.
ایجاد بخش های متنوع کاربردی، ارائه اطلاعات مورد نیاز مخاطبین، ایجاد بخش های خبری و اطلاع رسانی به تفکیک شهرستان های استان، دسترسی به خدمات الکترونیک و گرافیک بالا و زیبا، نسبت به سایت قبلی از مهم ترین مزایای این پورتال است.
به روزرسانی سایت و درج اخبار و گزارشات با بهره گیری از فعالیت متنوع فرهنگی و آموزشی کتابداران استان، گفت و گو با نویسندگان و کتابداران فعال و معرفی کتاب از جمله اقداماتی است که در پورتال جدید، بارگذاری و در حال انجام است.
پورتال جدید شامل بخش هایی همچون میز خدمت، معرفی کتابخانه های عمومی استان، سامانه های نهاد، ارتباط با سرپرست اداره کل و دبیر کل، تازه ترین اخبار، گزارش تصویری، راهنمای مراجعین، بازتاب اخبار در خبرگزاری ها و پرتال های ادارات، اخبار شهرستان های استان است.
کتابداران و اعضای کتابخانه ها با مراجعه به پورتال جدید و رجوع به میز خدمت که شامل تلفن ها و آدرس بخش های مختلف اداره کل، ادارات کتابخانه های شهرستان و ارتباط با کتابخانه های استان و معرفی آنها است می توانند به راحتی با بخش مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.
کارکنان، کتابداران، اعضای کتابخانه های عمومی استان و علاقمندان کتاب و کتابخوانی پایتخت با مراجعه روزانه خود به پورتال جدید اداره کل کتابخانه های عمومی به نشانی tehranpl.ir در جریان آخرین اخبار، گزارشات و اطلاعات مورد نظر خود قرار گرفته و با خواندن مطالب متنوع معرفی کتاب ها، مصاحبه ها، گزارش های نقد و بررسی کتاب و تصاویر رویدادها ضمن تبادل اطلاعات لحظات مفیدی در ذهن خود رقم زنند.
نسخه قابل چاپ