امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
«عشق دیوانه وار» نقد و بررسی می شود نشست نقد و بررسی کتاب «عشق دیوانه وار» نوشته دبلیو. برد جانسون و کلی موری؛ ترجمه مهرداد فیروزبخت با حضور محمود گلزاری در کتابخانه عمومی پیروزی تهران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست نقد و بررسی کتاب «عشق دیوانه وار» نوشته دبلیو. برد جانسون و کلی موری به عنوان بیست و نهمین نشسست از مجموعه نشست های نقد و بررسی کتاب در کتابخانه پیروزی تهران، روز دوشنبه 27خردادماه با حضور محمود گلزاری به عنوان منتقد و جمعی از اعضای کتابخانه پیروزی تهران برگزار می شود.

کتاب «عشق دیوانه وار»  نوشته دبلیو. برد جانسون و کلی موری؛ ترجمه مهرداد فیروزبخت درباره تیپ های شخصیتی مختلف و خصوصیات رفتاری و طرز برخورد با آنهاست؛ افراد مجردی که زود یا دیر می خواهند تشکیل خانواده دهند و آنهایی که در مرحله آغازین آشنایی و یا دوران نامزدی هستند و یا کسانی که خواسته و ناخواسته با فردی که دچار اختلال شخصیت است ازدواج کرده اند با مطالعه این کتاب در می یابند که در زیر ظاهر آرام و آراسته بسیاری از افراد، دوازده نوع بیمار شخصیتی پنهان شده است که شناخت آنها نیازمند آگاهی، دقت و رها شدن از وابستگی های ظاهری و عاطفی است؛ مطالعه کتاب راهنمای خوبی است که هر نشانه کوچک و بزرگ اختلال شخصیت را جدی بگیرند و با عمق بخشیدن به اطلاعات خود، و مشورت خواستن از روان شناسی با تجربه، دست به انتخابی آگاهانه بزنند.

علاقه مندان برای حضور در نشست نقد و بررسی کتاب «عشق دیوانه وار» می توانند ساعت 16 روز دوشنبه 27 خردادماه به کتابخانه پیروزی تهران واقع در انتهای خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز، پارک پیروزی مراجعه نمایند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ