امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

متون عمومي
متون عمومي
به مناسبت فرارسیدن روز بهزیستی انجام شد: بازدید رئیس اداره بهزیستی شمیرانات از بخش نابینایان کتابخانه شهید باهنر همزمان با فرا رسیدن روز بهزیستی، ناجی یلالی ،رئیس اداره بهزیستی شهرستان با حضور در بخش نابینایان کتابخانه عمومی شهید باهنر با کتابداران این بخش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛همزمان با فرارسیدن روز بهزیستی ناجی یلالی، رئیس اداره بهزیستی به همراه علی حق گو معاون توانبخشی اداره بهزیستی شمیرانات از بخش نابینایان کتابخانه عمومی باهنر بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت این بخش قرار گرفت.

بنابر همین گزارش در این بازدید که با حضور علی محسنی، رئیس اداره کتابخانه ها و کتابداران بخش نابینایان صورت گرفت، یلالی با حضور در بخش نابینایان و سایت ویژه آن با نحوه ارائه خدمات امانت کتاب و تولید کتاب گویا و برنامه های جنبی خدمات سایت و همچنین خدمات نشریات و.....آشنا شد سپس با کارکنان کتابخانه در خصوص همکاری های متقابل به بحث و تبادل نظر پرداخت.

تقدیر از فیروزه علی محمدی، از نویسندگان شهرستان بخاطر گویاسازی افتخاری کتابها و همکاری با بخش نابینایان از موارد پایانی این بازدید بود.

لازم به یادآوری است یلالی در این بازدید در خصوص همکاری جهت راه اندازی فضای آکوستیک به منظور تولید کتاب گویا و پیگیری جهت اهدای دستگاه چاپگر بریل قول مساعد داد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ