امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
به میزبانی کتابخانه عمومی پیروزی؛ «آینده انقلاب اسلامی ایران» نقد و بررسی می شود نشست نقد و بررسی کتاب «آینده انقلاب اسلامی ایران» نوشته شهید مرتضی مطهری با حضور علی مطهری فرزند نویسنده، مهدی جمشیدی به عنوان منتقد اثر و جمعی از اعضای کتابخانه پیروزی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست نقد و بررسی کتاب «آینده انقلاب اسلامی ایران» نوشته شهید مرتضی مطهری به عنوان بیست و هشتمین نشسست از مجموعه نشست های نقد و بررسی کتاب در کتابخانه پیروزی تهران، یکشنبه ۲۹فروردین ماه با حضور علی مطهری فرزند نویسنده، مهدی جمشیدی به عنوان منتقد اثر و جمعی از اعضای کتابخانه پیروزی تهران برگزار می شود.

کتاب «آینده انقلاب اسلامی ایران» شامل مجموعه سخنرانی ها و مصاحبه های استاد شهید مرتضی مطهری درباره انقلاب اسلامی ایران است؛ دو سخنرانی از این مجموعه که در زمان اوج نهضت اسلامی ایراد شده، تحت عناوین اهداف روحانیت در مبارزات و مفهوم آزادی عقیده، بخش اول و دوم این کتاب را تشکیل می دهند. بخش سوم این کتاب، تحلیل انقلاب اسلامی نام گرفته که مجموع دو سخنرانی همراه با پرسش و پاسخ آن متفکر شهید است. بخش چهارم کتاب، مجموع سخنرانی های آن استاد شهید با موضوع آینده انقلاب اسلامی ایران است که شامل هفت سخنرانی است. بخش پنجم این کتاب نیز درباره جمهوری اسلامی است که شامل یک مصاحبه مطبوعاتی و سه مصاحبه تلویزیونی است.

علاقه مندان برای حضور در نشست نقد و بررسی کتاب «آینده انقلاب اسلامی ایران» می توانند از ساعت ۱۸یکشنبه ۲۹اردیبهشت ماه به کتابخانه پیروزی تهران واقع در انتهای خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز، پارک پیروزی مراجعه کنند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ