امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


همزمان با آغاز سال تحصیلی صورت گرفت: بازدید معاون رئیس جمهور از کتابخانه سیار بهارستان همزمان با اول مهر ؛آغاز سال تحصیلی جدید معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن حضور در مدارس شهرستان بهارستان از کتابخانه سیار شهرستان بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ صبح دوشنبه و همزمان با اولین روز از آغاز سال تحصیلی معصومه ابتکار؛ معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده  و هیات همراه ضمن شرکت در مراسم بازگشایی مدارس در گلستان و نسیم شهر شهرستان بهارستان از کتابخانه سیار شهرستان نیز بازدید کرد.

ابتکار در جریان این بازدید ضمن آگاهی از فعالیت‌ها و خدمات این کتابخانه‌ها، با خسروخوش نیت، کتابدارکتابخانه سیار شهرستان، مراجعین و اعضا گفتگو کرد. وی با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی، از ارائه خدمات کتابخانه ای به مناطق محروم و برگزاری نشست های مختلف فرهنگی تقدیر  و بر لزوم استمرار این حرکت بزرگ فرهنگی تأکید کرد.

در این بازدید که مجتبی خانجانی، فرماندار بهارستان  نیز حضور داشت مژگان داداشی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهارستان به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات کتابخانه‌های عمومی شهرستان پرداخت.

شایان‌ذکر است کتابخانه عمومی سیار شهرستان بهارستان  همه روزه با حضور در ۵ روستای دورافتاده و محروم در بخش‌های ریه، امامزاده باقر، همدانک، خیر آباد بالا و پایین و محله تاجیک روستای اورین شهرستان به‌صورت رایگان به عموم مردم خدمت می‌کند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر