امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
در پیامی؛ فرماندار تهران مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد عیسی فرهادی؛ فرماندار تهران مردم این شهرستان را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، عیسی فرهادی، فرماندار شهر تهران طی پیامی از مردم این شهرستان برای شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چه مسرور و نیک بختیم ما ایرانیان که گوهر دردانه ای چون حضرت رضا(ع) در دامان وسیع مشرق زمینان نهفته است، پاره تن رسول خدا(ص) همو که زیارتش اندوه از دلها می زداید و معرفتش موجب آمرزش گناهان است.

همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور که به عنوان متولی ترویج فرهنگ مطالعه در مسیر نهادینه سازی سیره رضوی در قالب جشنواره کتابخوانی رضوی تلاشی در خور تحسین و توجه برای برجسته ساختن برکت وجود مقدس حضرت رضا(ع) و کریمان اهل بیت علیهم السلام در کشور عزیزمان ایران است از آن رو که ترویج این حرکت فرخنده نیازمند عزم همگانی و همتی جهادی است؛ ضمن دعوت از همشهری های عزیز برای شرکت در این رخداد فرهنگی لازم است مدیران و مسئولان شهر تهران با این اقدام ارزشمند همراهی و همکاری نمایند.

امید است در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دل و جان را در اقیانوس معرفت امام هشتم شسته و با جرعه ای از زلال چشمه معرفت اهل بیت (ع) سرمست شویم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ