فهرست

اطلاعیه

تا پایان هفته سوم شهریور تمدید شد:

تعطیلی ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضای کتابخانه های عمومی

ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضای کتابخانه های عمومی شهر تهران تا پایان هفته سوم شهریور تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران،با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، تعطیلی ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضاء کتابخانه های عمومی شهر تهران تا پایان هفته سوم شهریور تمدید شد.
در بازه ی زمانی اعلام شده با توجه به حضور نداشتن اعضا و مراجعان و به منظور بهره‌گیری مناسب از زمان، کتابداران شهر تهران با حضور در کتابخانه اقدام به ساماندهی خدمات کتابخانه ای، ورود اطلاعات منابع در سامانه مدیریت کتابخانه‌ها، تکمیل پروفایل کتابخانه در سامانه مدیریت کتابخانه‌ها و... خواهند کرد.
معرفی کتابخانه و خدمات آن و ایجاد صفحات کتابخانه در فضای مجازی، ادامه فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی در فضای مجازی از جمله اقداماتی است که کتابداران با حضور در کتابخانه در این بازه ی زمانی انجام خواهند داد .
از روز دوشنبه 16تیرماه تاکنون با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا شهر تهران ارائه خدمات به اعضا تعطیل شده است و هرگونه تغییر در ساعت فعالیت کتابخانه ها و نیز موارد دیگر از طریق پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به نشانی tehranpl.ir و یا tehranplir در اینستاگرام و tehranpl در کانال بله به آگاهی عموم مردم خواهد رسید.
گفتنی است کتابخانه های عمومی شهرستان های استان تهران نیز براساس ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا در فرمانداری های شهرستان نسبت به پذیرش اعضاء و یا فعالیت کتابداران بدون حضور اعضاء اقدام خواهند نمود.
 
نسخه قابل چاپ