فهرست

انتصاب

در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان تهران:

رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات معرفی شد

در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان تهران، مراسم تکریم علی محسنی و معارفه پروین بینشیان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، همزمان با برگزاری جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان تهران، مراسم تکریم علی محسنی، رئیس سابق اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات و معارفه پروین بینشیان با حضور محمدهادی طاهری ناصری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران و اعضای شورای اداری  اداره کل کتابخانه های استان به صورت مجازی برگزار شد.

در ابتدای جلسه ناصری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران به ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی - اجتماعی اجرا شده در بستر فضای مجازی در روزهای تعطیلی خدمات حضوری کتابخانه ها در ایام تابستان به دلیل محدودیت های ناشی از انتشار ویروس کرونا پرداخت و گفت: اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران با وجود شرایط خاص موجود، با برگزاری برنامه هایی مانند مدرسه تابستانی دانایی دوره های مختلفی را اجرا کرده تا در این دوران اعضای کتابخانه ها از کتاب دور نمانند و شعار کتابخانه‌ها تعطیل است،کتابخوانی نه را محقق سازند.

در ادامه ناصری ضمن قدردانی از زحمات علی محسنی گفت: تغییر به معنای نفی خدمات همکاران و نادیده گرفتن زحمات نیست بلکه تغییر نشانه پویایی یک سیستم است و این تغییرات اگر با حسن نظر دیده شود زمینه رشد و پیشرفت مجموعه را فراهم می آورد؛ ان شالله در فرصتی که مسئولیت داریم بتوانیم با همکاری و همدلی همه همکاران خدمات خوب و قابل دفاعی را به جا بگذاریم.

وی افزود: در شهرستان شمیرانات فعالیت هایی در طول ۷ سال تصدی جناب آقای محسنی انجام شده و مسیری طی شده است که این مسیر دارای نقاط قوت و ضعف هایی بوده است. در دوره مسئولیت جدید نیز نقاط قوت تقویت خواهد شد و خانم بینشیان با همکاری سرمایه های انسانی موجود در شهرستان مواردی که نیاز با اصلاح و بازنگری باشد اصلاح  و کارهای خوب را هم تقویت خواهند کرد.

در پایان ضمن تقدیر از تلاش های علی محسنی، حکم پروین بینشیان به وی اعطا شد.

بینشیان از کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران است که پیش از این مسئولیت به مدت ۶ سال به عنوان کارشناس فرهنگی استان مشغول بوده است.
نسخه قابل چاپ