فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با ایام فاطمیه و بزرگداشت شهدای علمی ،دفاعی و هسته ای برگزار شد:

برگزاری محفل معنوی انس با قرآن کریم در شهرستان فیروزکوه

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزکوه؛ همزمان با ایام فاطمیه و بزرگداشت شهدای علمی ،دفاعی و هسته ای ؛ محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان شرق استان تهران در بستر فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان  فیروزکوه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان های فیروزکوه و دماوند و رودهن و پردیس و اداره آموزش و پرورش شهرستان ؛محفل معنوی انس با قرآن کریم با حضور قاریان شرق استان تهران و کتابداران و علاقمندان  ،درفضای مجازی  برگزار شد.

در ابتدای این برنامه حجت الاسلام و المسلمین حیدری امام جمعه شهرستان فیروزکوه  ضمن تسلیت اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سردار سلیمانی و رحلت عالم ربانی آیت ا... مصباح یزدی و اربعین شهید دکتر محسن فخری زاده اظهار داشت : قرآن کتاب شفا است و دردهای معنوی ما را شفا می دهد باید تلاش کنیم با این کتاب الهی انس بگیریم.

وی در ادامه افزود : کلاس ترویج و انس قرآن را باید بیش از پیش داشته باشیم خداوند متعال که آفریننده قرآن است آن را معجره قرار داده و باید تلاش کنیم با مضامین آن آشنا شویم و هرگز از آن جدا نشویم که در غیر این صورت گرفتار فتنه ها خواهیم شد و به  توصیه مقام معظم رهبری که همه با این کتاب الهی مانوس شوند را سرلوحه کار قرار دهیم.

در ادامه قاریان به تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید پرداختند .

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ