فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد:

نشست جمع خوانی کتاب چشمه های بهشت: گزیده عیون اخبارالرضا (ع) در شهرستان شهریار

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار کتاب چشمه های بهشت: گزیده عیون اخبارالرضا (ع) با حضور کتابداران شهرستان جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار و با حضور مسئولین وکتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان کتاب "چشمه های بهشت: گزیده عیون اخبارالرضا (ع)"از منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بستر فضای مجازی معرفی و جمع خوانی شد.

در این نشست زهرا رضائی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبداله الحسین (ع)، بر مشارکت کتابداران در برگزاری یازدهیمن جشنواره کتابخوانی رضوی تاکید نمود.

لیلا منفردی مسئول کتابخانه شهید بهشتی، شهناز خزائی مسئول کتابخانه ایثار، ابوالفضل امیری مسئول کتابخانه سیار یار مهربان 6 و سمیه جعفرلو کتابدار کتابخانه استادشهریار کتاب چشمه های بهشت را معرفی و بخش هایی از کتاب را جمع خوانی کردند.

گفتنی است یکی از معتبرترین منابع مربوط به تاریخ زندگی و آموزه های امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) عیون اخبارالرضا می باشد و در روزگاری نوشته شده است که کمتر از دو قرن  از شهادت آن امام همام (ع) گذشته بود. این دفتر گزیده ای از آن کتاب ارجمند است و روایت کننده مجموعه ای از تاریخ زندگی،آموزه ها، معارف،کرامات و زیارت و آداب آن می باشد.

نسخه قابل چاپ