فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف ترویج کتابخوانی در کودکان انجام شد؛

قصه گویی کتاب امام مهدی (عج) (14 قصه 14 معصوم) در بستر فضای مجازی کتابخانه شهید مطهری قرچک

قصه گویی از کتاب امام مهدی (عج) نوشته حسین فتاحی برای کودکان در بستر فضای مجازی کتابخانه شهید مطهری شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، در ادامه سلسسله نشست های قصه گویی کتاب برای کودکان و به همت فائزه هداوند میرزایی کتابدار کتابخانه شهید مطهری شهرستان قرچک، قصه گویی از کتاب امام مهدی (عج) از مجموعه(14 قصه 14 معصوم) نوشته حسین فتاحی برای کودکان در بستر فضای مجازی کتابخانه برگزار شد.
فائزه هداوند میرزایی در معرفی این مجموعه اثر گفت: هر کتاب از مجموعه ی (14 قصه، 14 معصوم) به شرح زندگی یکی از ائمه و معصومین(ع) اختصاص دارد. ویژگی این داستان ها زبان ساده ای است که در آنها به کار رفته و به دلیل همین سادگی بیان است که همه ی آنها برای کودکان قابل درک و جذاب شده اند.
هداوند میرزایی در ادامه افزود: نویسنده ضمن رعایت سندیت وقایع تاریخی هر داستان، و ذکر نام دقیق شخصیت ها، مکان ها و تاریخ ها، سعی کرده است که جنبه ی داستانی اثر را نیز نادیده نگیرد تا علاوه بر بازنگری حوادث و شرح زیبایی های زندگی این چهارده معصوم، خواننده را به پیگیری هر داستان و مراجعه به کتاب بعدی تشویق کند.
وی در پایان عنوان کرد: داستان اولین جلد از این کتابها با زندگی خاتم الانبیاء، حضرت محمد(ص) آغاز شده و آخرین جلد هم به زندگی امام موعود، حضرت مهدی(ع) اختصاص پیدا کرده است.
نسخه قابل چاپ