فهرست

اخبار شهرستان ها

در بستر فضای مجازی کتابخانه اقبال لاهوری صورت گرفت؛

معرفی و بلندخوانی کتاب دایره المعارف اسلام برای کودکان

به همت ام لیلا رفیع پور مسئول کتابخانه اقبال لاهوری شهرستان قرچک، کتاب دایره المعارف اسلام برای کودکان در بستر فضای مجازی برای اعضای کودک کتابخانه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی تهران؛ به همت ام لیلا رفیع پور مسئول کتابخانه اقبال لاهوری شهرستان قرچک، کتاب دایره المعارف اسلام برای کودکان اثر غلامرضا حیدری ابهری، در بستر فضای مجازی برای اعضای کودک کتابخانه معرفی و بخش هایی از آن بلند خوانی شد.

 ام لیلا رفیع پور در بیان معرفی کتاب گفت: کتاب دایره المعارف اسلام برای کودکان، در قالب هفتاد متن، مخاطبان خود را با عقاید، احکام، آداب و اخلاق اسلامی و شخصیت های مهم مذهبی و موضوع های مهم دین اسلام آشنا می کند.

رفیع پور با بیان اینکه اسلام در کتاب "دایرة المعارف اسلام "از منظر اهل بیت (ع) به کودکان معرفی می شود، بیان کرد: در این کتاب تلاش شده است که با نگاه شیعی و نثری روان و سلیس، اسلام به بچه ها عرضه شود.

وی "دایرة المعارف اسلام" را کتابی شیرین و جمع و جور برای کودکان توصیف کرد و افزود: اسلام در این کتاب با 70 بحث اسلامی به کودکان معرفی می شود و فقط به یک مبحث اکتفا نشده است. تمام مباحث اسلام اعم از تاریخی، اعتقادی و اخلاقی برای کودکان تبیین شده تا کودکان با تمام ابعاد اسلام آشنا شوند.
نسخه قابل چاپ