فهرست

اخبار شهرستان ها

به همت مسئول کتابخانه شهرک شهدای واوان اسلامشهر صورت گرفت؛

معرفی کتاب دربستر فضای مجازی «به مناسبت دهه مبارک فجر»

به همت فهیمه درویشی مسئول کتابخانه شهدای واوان؛ «به مناسبت ایام ا.. دهه مبارک فجر» نشست معرفی، کتاب ،لحظه های انقلاب دربستر فضای مجازی کتابخانه برای علاقمندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران ، به همت فهیمه درویشی مسئول کتابخانه شهدای واوان؛ «به مناسبت ایام ا.. دهه مبارک فجر» نشست معرفی، کتاب ،لحظه های انقلاب نوشته ی محمود گلابدره یی ، انتشارات معارف ،دربستر فضای مجازی کتابخانه شهدای واوان اسلامشهر برای علاقمندان برگزار شد.
فهیمه درویشی در معرفی این کتاب گفت: کتاب لحظه های انقلاب از معدود کتاب‌های نگارش شده  در ارتباط با تاریخ انقلاب اسلامی است که در آن از هیچ تصویری استفاده نشده است و در عوض آن نویسنده  سعی کرده تا خود همه آن چیزی که مشاهده کرده،به خوبی توصیف کند تا نمایی کامل و بدون نقص از آنچه که اتفاق افتاده پیش چشم مخاطبش ترسیم کند.
وی افزود:این کتاب به شکل گزارش نویسی است و به معنای واقعی تلفیقی  از روایت و قصه نویسی دارد و نکته قوی که در این کتاب مشاهده می شود نزدیک بودن به واقعیات است
.

وی افزود: این کتاب مستند گونه ای است از لحظه های اسطوره ای انقلاب مردم ایران که نویسنده با تمام گوشت و خون و عصب خود شخصا آزموده است.

نسخه قابل چاپ