فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف ترویج کتابخوانی در کودکان انجام شد؛

قصه گویی کتاب8 قصه از امام جواد (ع) در بستر فضای مجازی کتابخانه های عمومی قرچک

قصه گویی از کتاب 8 قصه از امام جواد (ع) برای کودکان دربستر فضای مجازی کتابخانه اقبال لاهوری شهرستان قرچک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، در ادامه سلسسله نشست های قصه گویی کتاب برای کودکان و  به همت ام لیلا رفیع پور مسئول کتابخانه اقبال لاهوری قرچک قصه گویی از کتاب 8 قصه از امام جواد (ع)نوشته حسین فتاحی در بستر فضای مجازی برای اعضاء برگزار شد.
رفیع پور در معرفی این کتاب گفت: زندگی امامان ما شیعیان، پُر از حادثه‌های پند آموز و جالب است. این حادثه‌ها ما را با زندگی آن بزرگواران آشنا می‌سازد. مجموعۀ «۸ قصه از امام جواد علیه‌السلام» همراه با تصویرهای زیبا، مخاطب را با گوشه‌هایی از زندگی امام جواد علیه السلام آشنا می‌کند. در این کتاب هشت قصه، با محوریت زندگی و سیره آن حضرت گردآوری و تدوین شده است.
وی در ادامه افزود: «آرزو، آخرین سفر، عموی مهربان، خوش به حال قاسم، مهمان غریب، روزی که عید من شد، درخت خشکیده و روزی که مثل دیروز نبود؛ عناوین داستان‌های این مجموعه می باشد.» داستان‌های این مجموعه در بردارندۀ اطلاعات خوبی از زندگی و زمانۀ آن امام بزرگوار برای کودکان ۹ تا ۱۲ سال است. ضمن آنکه مخاطب را نیز با سبک‌زندگی ایشان‌ به عنوان یک الگوی کامل و متعالیِ رفتار، در شرایط گوناگون آشنا می‌سازد.
نسخه قابل چاپ