فهرست

اخبار شهرستان ها

به کوشش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دماوند؛

نشست عصر شعر فراق روح الله برگزار شد

نشست عصر شعر فراق روح الله با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان در مزار گلزار شهدای گمنام بوستان خانواده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست عصر شعر فراق روح الله همزمان با فرارسیدن ایام ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) با حضور سرهنگ روح الله عرب فرمانده سپاه شهرستان دماوند، غلامرضا عبدالله بیگی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آقای ملیحی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حسین محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی، اعضای انجمن ادبی ، شعرای استان، شهرستان و علاقه مندان برگزار شد.
در ابتدا حسین محمدی  گفت: افکار و اندیشه حضرت امام متعلق به یک دوره و یک منطقه نیست بلکه برای جهان اسلام است و این اندیشه ها حکم آب زلالی را دارد که اگر مانعی سر راه آن نباشد راه خود را پیدا می کند. امیدواریم با اجرای این برنامه ها نقش رهبر کبیر انقلاب را در تغییر سرنوشتی که برای جهان اسلام پیشنهاد کرده بود برای نسل امروز تبیین کنیم.
سپس سرهنگ روح الله عرب ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری این برنامه گفت شعرا و نویسندگان باید اندیشه، افکار و آرمان های حضرت امام را باید با استفاده از زبان هنر بیان کنند آرمان های حضرت امام حضور مردم در تمام صحنه های انقلاب اسلامی است که یکی از رخداد و صحنه ها 28 خرداد ماه یعنی شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی است که با حضور خودشان افکار پلید مخالفان و معاندان نظام را ناکام خواهند گذاشت. سپس شعرا در فراق رهبر کبیر اشعار خود را قرائت کردند.
نسخه قابل چاپ