فهرست

اخبار شهرستان ها

در راستای بررسی مسائل کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان صورت گرفت:

بازدید مسئولان شهرستان از کتابخانه های عمومی بهارستان

با پیگیری های رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان به منظور هم افزایی و هم اندیشی بررسی مسائل کتابخانه ها؛ جمعی از مسئولان شهرستان از کتابخانه های عمومی این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، با هدف هم افزایی و هم اندیشی بیشتر در راستای بررسی مسائل کتابخانه های عمومی، به همت رئیس  اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان و با مشارکت دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی در شهرهای گلستان و بوستان و شهرداری نسیم شهر  مسئولین شهرستان از کتابخانه های عمومی بهارستان بازدیدکردند.
در این دیدار ظریفه قاسم پور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان، حجت الاسلام پرویز قلی زاده مسئول دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی در شهر گلستان، سید هادی مرتضوی مسئول دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی در نسیم شهر و آقازاده از واحد مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری نسیم شهر از پنج کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی، پروین اعتصامی، شهید امامی، گلستان و خاتم الانبیاء بازدید نموده و مسائل این کتابخانه ها را بررسی کردند.
همچنین در حاشیه این برنامه از نرگس احمدی و علی ارژنگ دو برگزیده ی مسابقه کتابخوانی «به جوانان عزیزم» که با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب توسط اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به صورت مجازی برگزار شده بود، تقدیر شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ