فهرست

اخبار شهرستان ها

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب، سالروز ولادت حضرت زهرا(س)و روز مادر برگزار شد؛

ویژه برنامه لاله های فاطمی با حضوراساتید و شاعران شهرستان در فضای مجازی

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب و سالروز ولادت حضرت زهرا(س)و روز مادر ؛کانون ادبی حافظ کتابخانه و انجمن ادبی قاف با حضور اساتید و شاعران شهرستان در فضای مجازی کتابخانه پانزده خرداد شهرستان پیشوا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت فرخ الدین قاسمی مسئول و صغرا ابراهیمیان  کتابدار کتابخانه عمومی پانزده خرداد به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب وسالروز ولادت حضرت زهرا(س)و روز مادر ؛ کانون ادبی حافظ کتابخانه  و انجمن ادبی قاف با حضور اساتید و شاعران شهرستان در فضای مجازی کتابخانه پانزده خرداد شهرستان پیشوا در بستر فضای مجازی اسکای روم برگزار شد.
این برنامه که با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم و سرود ملی با مجری گری احمد شوری یکی از فعالان فرهنگی آغاز گردید، در ابتدا مینا نوروزی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن خیر مقدم و تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وسالروز میلاد حضرت حضرت زهرا(س)و روز مادر گزارشی از عملکرد برنامه های کتابخانه های شهرستان و فعالیتهای فرهنگی را ارائه کرد.
.در این برنامه تقی اعلایی نویسنده و شاعر شهرستان غزلی در وصف حضرت زهرا(س) سرودند و خاطرات خود را در زمان رژیم پهلوی بیان نمودند،در ادامه سید مصطفی طباطبایی نویسنده و استاد دانشگاه درباره ادبیات انقلاب و شعرپایداری و میلاد حضرت زهرا(س)و روز مادر مطالبی را بیان کرد و  مجید گل محمدی شعر طنز به مناسبت رئز زن و مصادف شدن آن با دوران کرونا بیان داشت.
در ادامه برنامه حسن اصلانی ،محسن فارسی ، سیدمسعود میرسالاری و طاهره سادات حسینی در وصف حضرت زهرا (س) اشعاری را سرودند در این برنامه غزل عابدینی و آدرینا عرب سلمانی از اعضا کودک اشعاری را در وصف حضرت زهرا و مادران ایران زمین سرودند و تقدیم مادران نمودند.
نسخه قابل چاپ