فهرست

اخبار شهرستان ها

به همت مسئول کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) پاکدشت صورت گرفت:

اطلاع رسانی و تبیین جشنواره رضوی درب منازل و فروشگاه های شهرستان

به همت میریداله نظری مسئول کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) پاکدشت، اقلام تبلیغاتی جشنواره کتابخوانی رضوی درب منازل و اماکن عمومی شهر پاکدشت پخش شد و در اختیار مردم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، با هدف اطلاع رسانی مناسب و هدفمند یازدهمین جشنواره رضوی به شهروندان پاکدشتی میر یداله نظری، مسئول کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) پاکدشت در سطح شهر حضور یافت و با تقدیم بروشور تبلیغاتی جشنواره رضوی به اهالی و کسبه مرکز شهرستان آنها را با نحوه برگزاری جشنواره آشنا و شرایط و دستورالعمل های شرکت در جشنواره را معرفی و تبیین کرد.

مسئول کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) در این اقدام ارزشمند فرهنگی ضمن معرفی سایت ویژه جشنواره به اهالی کتابدوست پاکدشت، در خصوص بخش های مختلف مسابقه کتابخوانی، نقاشی کودکان، نحوه ارسال مشخصات فردی و نحوه دانلود کتاب با آنان گفت و گو کرد.   

گفتنی است مراکز عمومی مرکز شهر همچون فروشگاه های مواد غذایی، بنگاه های معاملاتی، نانوایی ها و آژانس ها از جمله مکان هایی است که مسئول کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) پاکدشت در آنجا حضور یافته و اقلام تبلیغاتی را توزیع نموده است.

نسخه قابل چاپ