فهرست

اخبار شهرستان ها

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان

مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی اسلامشهربا حسین کشاورزیان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  استان تهران، روسای ادارات کتابخانه های عمومی و اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان اسلامشهر با هدف گسترش روابط  بیشتر بین دو اداره دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست مشترک ، مجید جعفری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر ضمن خوشامدگویی و تبریک انتصاب وی به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار تعاملات بیشتر و همکاری های مشترک فی مابین این دو اداره در برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و همچنین ترویج فرهنگ کتابخوانی در سطح شهرستان شد.
جعفری با بیان این که ارتقای فرهنگ کتابخوانی زمینه ساز تعامل با دیگر ارگان ها خواهد بود، برآمادگی جهت توسعه همکاری های مشترک با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درحوزه های فرهنگی به خصوص امر کتاب و کتابخوانی تأکید نموده و ترویج کتاب و کتابخوانی را ترویج دانایی و آگاهی در سطح جامعه دانست.
درادامه حسین کشاورزیان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر گفت: اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در انجام وظایف محوله و برنامه های فرهنگی و هنری خود تلاش می کند چتر حوزه فعالیت خود را با ایجاد ارتباط بین دستگاههای اجرایی ، موسسات، نهادهای دولتی و غیردولتی و انجمن ها به ویژه دستگاه های فرهنگی و هنری گسترده تر کند.
وی گفت: کتابخانه های عمومی به عنوان یکی از مهمترین مراکز فرهنگی در جامعه شهری و روستایی دارای ظرفیت های قابل توجهی است که با برنامه ریزی های مشترک و خلاقانه می توان خدمات فرهنگی هنری مکمل و جذابی را ارایه کرد.
در این نشست طرفین با ارائه پیشنهاد و راه کار در جهت گسترش فعالیت های بین دو مجموعه مطالبی مطرح کردند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ