فهرست

اخبار شهرستان ها

در آستانه چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود؛

نشست نقد و بررسی کتاب «اسم تو مصطفاست» در شمیرانات

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر نشست نقد و بررسی کتاب «اسم تو مصطفاست» به میزبانی کتابخانه عمومی شهید باهنر شمیرانات برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست نقد و بررسی کتاب «اسم تو مصطفاست»، با حضور نویسنده اثر، راضیه تجار، منتقد، جواد کامور بخشایش، و جمعی از علاقه‌مندان  به میزبانی کتابخانه عمومی شهید باهنر شمیرانات، روز دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 11 به‌صورت زنده در صفحه اینستاگرام اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات به آدرس  _ shemiranatplبرگزار می‎‌شود.

کتاب «اسم تو مصطفاست» زندگینامه داستانی شهید مصطفی صدرزاده از شهدای مدافعین حرم است که چاپ اول آن در ابتدای سال ۱۳۹۷ وارد بازار نشر شده است. نویسنده با قلمی شیوا و زیبای خود داستان زندگی این شهید بزرگوار را از زبان همسرش، سمیه ابراهیم پور نوشته است. از زمانی که مصطفی و سمیه که یکی زاده شمال و دیگری زاده جنوب بود باهم در تهران آشنا شدند و پیمان عشق بستند تا زمانی که روح یکی آنقدر بزرگ شد تا دیگر در پوست خودش نگنجید و به معراج رفت. 

 چنانچه به مطالعه کتاب «اسم تو مصطفاست» و داستان‌های واقعی از زندگی بزرگمردان و شهدای هشت سال دفاع مقدس علاقه دارید کتاب« اسم تو مصطفاست» یکی از بهترین کتاب‌ها در این زمینه است که در این برنامه، مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

نسخه قابل چاپ