فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف آشنایی بیشتر اعضا با کتاب حماسی و ملی ایرانیان صورت گرفت:

برگزاری نشست شاهنامه خوانی مجازی در شهرستان پاکدشت

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاکدشت، نشست مجازی شاهنامه خوانی در پلتفرم اسکای روم اداره کتابخانه های شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست مجازی شاهنامه خوانی با حضور اعضای کتابخانه های عمومی و علاقمندان به اشعار حکیم ابوالقاسم فردوسیبا اجرای فرامرز مولایی، معاون اجتماعی شهرداری پاکدشت و با شرکت سارا عباسی، عطیه بهارلو، فریبا عابدزاده و رومینا پازوکی از اعضای کانون شاهنامه پژوهان سیمرغ پاکدشت  به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاکدشت در اتاق مجازی اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست کلیپی با محوریت زندگینامه فردوسی برای حاضران پخش شد و در ادامه سارا عباسی و عطیه بهارلو اعضای نوجوان کانون شاهنامه پژوهان سیمرغ درباره دو شخصیت تهمینه و گردآفرید، به شاهنامه خوانی پرداختند.‌سپس رومینا پازوکی عضو دیگر کانون به شاهنامه خوانی ابیاتی از شاهنامه درباره ضحاک مار به دوشرا بازخوانی کرد.

در ادامه این محفل کلیپ شاهنامه خوانی کتابداران برای حاضران پخش شد.

فریبا عابدزاده آخرین فرد شرکت کننده در این نشست بود که در مورد جنگ رستم و افراسیاب، اشعار منتخبش را با لحن و بیانی حماسی برای شرکت کنندگان آنلاین خواند.

نسخه قابل چاپ