فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

معرفی کتاب دربستر فضای مجازی توسط کتابدار کتابخانه اباصالح(عج) اسلامشهر

در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ،نشست معرفی کتاب به همت سولماز حسین زاده، مسئول کتابدار کتابخانه اباصالح (عج) در بستر فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به منظور ترویج مطالعه و کتابخوانی نشست معرفی کتاب "سنگ فرش هر خیابان از طلاست"، نوشته ی کیم وو چونگ، مترجم: زهرا اسدی،توسط سولماز حسین زاده، مسئول کتابدار کتابخانه اباصالح (عج) "دربستر فضای مجازی کتابخانه اباصالح (عج) اسلامشهر برای علاقمندان برگزار شد.
حسین زاده در معرفی این کتاب گفت:کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست اثر کیم وو چونگ، مدیر و موسس کمپانی دوو است. این کتاب مجموعه‌ای از یادداشت‌های کیم وو چونگ خطاب به کشورش است که بعد از گردآوری به شکل یک کتاب در آمده است. این کتاب در کره تبدیل به پرفروش‌ترین کتاب شد و به دلیل پیام‌های جهانی‌اش یکی از موفق‌ترین کتاب‌های جهان نیز، لقب گرفته است.
مسئول کتابخانه اباصالح در پایان تصریح کرد: این کتاب را می‌توان یک کتاب انگیزشی مدیریتی دانست که برای بسیاری از افراد می‌تواند کتاب جذابی باشد. راهکارهای مدیریتی نیز در این کتاب آورده شده است اما بحث اصلی کیم‌وو چونگ در این کتاب انگیزه دادن به جوانان است. کیم‌وو چونگ از جوانان کره و از جوانان سراسر دنیا می‌خواهد که خودشان را باور داشته باشند و برای پیشرفت خودشان و کشورشان تلاش کنند.
نسخه قابل چاپ