فهرست

اخبار شهرستان ها

به همت کتابداران کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) شهر فرون آباد پاکدشت انجام شد:

برگزاری بیست و پنجمین نشست کتابخوان مجازی در شهرستان

بیست و پنجمین نشست کتابخوان مجازی شهرستان پاکدشت با شرکت کتابداران، معلمان و اعضای کتابخانه های عمومی در پلتفرم اسکای روم اداره کتابخانه عمومی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ بیست و پنجمین نشست کتابخوان مجازی در شهرستان پاکدشت با حضور محمد کارخانه رییس اداره کتابخانه های عمومی، معلمان،کتابداران، اعضای کتابخانه های های عمومی و با اجرای سیده مریم حسینی مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی برگزار شد.

در ابتدای این نشست طاهره جمشیدی کتابدار کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) کتاب «راز شکرگزاری» نوشته مهدی خدامیان آرانی را معرفی کرد. این کتاب جزء کتاب های ثبتی و موجود در همه کتابخانه های عمومی شهرستان پاکدشت است؛سپس محمد مهدی ابراهیمی عضو نوجوان کتابخانه کتاب «دایره المعارف قهرمان های ایرانی» نوشته مرضیه ازگلی را بازخوانی و به معرفی چند تن از شخصیت های شاهنامه که در این کتاب ذکرشان رفته است پرداخت.

در ادامه کلیپ معرفی کتاب "حسین از زبان حسین" نوشته محمد محمدیان برای حاضران پخش شد.

وجیهه قدیری کتابدار کتابخانه عمومی علامه دهخدا تهران مهمان دیگر این نشست بود و کتاب «زندگی به سبک جهادی» تالیف محمد تاجیک رستمی را که شرحی بر فرمایشات رهبر انقلاب با موضوع جهاد و زندگی جهادی است، به حاضران ارائه کرد ؛در ادامه هاجر علی عسگری فرد دبیر آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت که از اعضای فعال کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) است، کتاب «عزت نفس سالم» نوشته ملانی بازارت را معرفی نمود.

در خاتمه لیلا عسگری از فرهنگیان شهرستان پاکدشت و عضو دیگر کتابخانه ی برگزار کننده نشست، کتاب «جوان و آرامش» نوشته محمد سبحانی نیا را با دیگران به اشتراک گذاشت و بخش هایی از آن را بلندخوانی کرد.

نسخه قابل چاپ