فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف ایجاد تعامل بیشتر فرهنگی صورت گرفت:

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با رئیس اداره کتابخانه های شهرستان

در راستای ایجاد تعامل بیشتر فرهنگی؛ حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با حضور در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر با مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، با هدف ایجاد بسترهای تعامل بیشتر فرهنگی در شهرستان و تبیین  برنامه های یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با حضور در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر با مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر ضمن خیر مقدم، به موضوع برگزاری برنامه ها ی یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی  و جایگاه ولایت و امامت در جامعه و اجرای برنامه های مناسب فرهنگی در سطح شهرستان  پرداخت.

جعفری افزود: اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری نیازمند همکاری و حمایت متولیان فرهنگی شهرستان است و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به پتانسیل و ظرفیت خوبی که دارد می تواند ما را در پیشبرد اهداف فرهنگی یاری و کمک رساند.

سپس کشاورزیان به تشریح برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در راستای یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی  و هفته ولایت و امامت پرداخت و افزود: برگزاری دومین مسابقه نقالی امیر غدیر با محوریت رشادت و امامت و زندگی امام علی (ع)، برگزاری کارگاه درام نویسی و کارگاه آموزش فن بیان در سینما به صورت مجازی و ... از جمله برنامه های پیشنهادی این دهه مبارک می باشد.

در این جلسه در خصوص برگزاری نشست کتابخوان در فضای مجازی از طریق اسکای روم و اجرای سایر برنامه های فرهنگی و هنری اداره کتابخانه ها با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و دهه ولایت و امامت تاکید شد  و در پایان از کتابخانه عمومی شهید مطهری بازدید بعمل آمد.

نسخه قابل چاپ