فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف ترویج کتابخوانی صورت گرفت؛

قصه گویی برای کودکان در بستر فضای مجازی کتابخانه عمومی شهید صارمی اسلامشهر

با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، کتاب « پی پر با همسایه جدیدشان آشنا می شود» در بستر فضای مجازی کتابخانه عمومی شهید صارمی شهرستان اسلامشهر قصه گویی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به همت سهیلا آذربرا مسئول کتابخانه،کتاب " پی پر با همسایه جدیدشان آشنا می شود " برای مخاطبان کودک در بستر فضای مجازی کتابخانه شهید صارمی شهرستان اسلامشهر قصه گویی شد.
آذربرا در معرفی اثر گفت: کتاب « پی پر با همسایه جدیدشان آشنا می شود » اثر لرنرز و ترجمه حسین فتاحی نویسنده کودک و نوجوان است. این کتاب که برای گروه سنی کودکان نوشته شده، همراه با تصاویر جذاب خود می‌تواند خوانندگان را همراه داستان کند.
آذربرا افزود: بچه های کوچولو در سراسر دنیا مشکلات و مسائل مشابهی دارند. بیشتر آن ها از تاریکی می ترسند؛ شیرینی و شکلات را دوست دارند؛ دلشان نمی خواهد مسواک بزنند؛ در بازی نوبت را رعایت نمی کنند و... داستان های این مجموعه کمک می کند تا کودک خردسال شما با این مسائل آشنا شود و یاد بگیرد که چطوری آن ها را برای خود حل کند و با آن ها کنار بیاید. این مجموعه به پدر و مادرها، مربیان و... هم کمک می کند تا برخورد درست با مسائل کودک را تجربه کنند.
نسخه قابل چاپ