فهرست

اخبار شهرستان فیروزکوه

بازدید امام جمعه شهرستان فیروزکوه از کتابخانه عمومی استاد امیری فیروزکوهی شهرستان

حجت الاسلام والمسلمین حسن حیدری امام جمعه شهرستان فیروزکوه با حضور در کتابخانه عمومی استاد امیری فیروزکوهی ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن حیدری  امام جمعه شهرستان فیروزکوه به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ،با حضور در کتابخانه عمومی استاد امیری فیروزکوهی , از قسمتهای مختلف کتابخانه بازدید و ضمن دیدار و گفتگو با کتابداران از نزدیک  در جریان  فعالیت کتابخانه ها در ایام کرونایی قرار گرفت .

در ابتدای این بازدید ، سید محمدحسن حسینی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گزارشی از وضعیت موجود کتابخانه ها و شیوه فعالیت  آنها در ایام کرونا ارائه کرد.

در حاشیه این بازدید امام جمعه شهرستان، استفاده از ظرفیت فضای مجازی را فرصتی برای رفع محدودیت های موجود دانست و با بیان اینکه  یکی از  وظایف و رسالت های مهم و تاثیرگذار متولیان فرهنگی شهرستان ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و تسهیل امر مطالعه برای علاقمندان می باشد خواستار برگزاری برنامه های فرهنگی بصورت متمرکز و قدرت بیشتر با همکاری ادارات فرهنگی از جمله آموزش و پرورش, اداره کتابخانه ها ی عمومی ،اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی, اداره بنیاد شهید و ... شد و  بر ضرورت توسعه فرهنگ مطالعه در جامعه تاکید کرد.

عكس های مرتبط :