فهرست

اخبار شهرستان فیروزکوه

همزمان با فرارسیدن اربعین شهادت دانشمند پژوهش و نوآوری شهید محسن فخری زاده :

برگزاری دومین محفل معنوی انس با قرآن کریم در شهرستان فیروزکوه

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزکوه؛ همزمان با فرارسیدن اربعین شهادت دانشمند پژوهش و نوآوری شهید محسن فخری زاده ؛ دومین محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان شهرستان در بستر فضای مجازی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان  فیروزکوه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، امام جمعه شهرستان،کانون فرهنگی هنری مساجد و کانون بسیج هنرمندان  فیروزکوه ؛دومین محفل معنوی انس با قرآن کریم با حضور قاریان شهرستان فیروزکوه و کتابداران و علاقمندان  ،درفضای مجازی  برگزار شد.

در ابتدای این برنامه حجت الاسلام و المسلمین واعظی مسئول کانون مساجد و  امام جماعت روستای وزنا در سخنانی ، پیرامون شهید فخری زاده و رتبه علمی این دانشمند شهید ضمن برشمردن خصوصیات اخلاقی و علمی این دانشمند بر ضرورت به کارگیری علم و دانش در جهت اهداف نظام جمهوری اسلامی و انقلاب و مردم تاکید کرد.
 وی ضمن تاکید بر قرائت قرآن و عمل بر دستورات این کتاب آسمانی خواستار انس با این کتاب و درمان دردهای معنوی با این کتاب شدند.

در ادامه قاریان به تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید پرداختند .

لازم به ذکر است این محفل معنوی با همکاری  اداره کتابخانه های عمومی ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه ،دفتر امام جمعه شهرستان ،کانون فرهنگی هنری مسجد و کانون بسیج هنرمندان شهرستان در روزچهار  شنبه 17 دی ماه در فضای اسکای روم  به نشانی    https://skyroom.online/ch/mhh1353/qu وبه صورت مجازی برگزار گردید
عكس های مرتبط :