اطلاعیه
1399/7/18 جمعه
از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شد:
ادامه فعالیت کتابخانه های عمومی در فضای مجازی
با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا استان تهران فعالیت کتابخانه های عمومی استان تا 25مهر ماه در بستر فضای مجازی ادامه خواهد داشت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران،با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا،  کتابخانه های عمومی استان تهران تا  25مهر ماه صرفا از طریق فضای مجازی به فعالیت های خود ادامه می دهند و حضور اعضا و کتابداران در کتابخانه های عمومی از سوی ستاد لغو شده است.
 این تعطیلی تنها مختص فضای فیزیکی کتابخانه است و کتابداران در این بازده زمانی در راستای تعامل با اعضا دربستر فضای مجازی فعال بوده و در همین راستا اقداماتی همچون معرفی کتابخانه و خدمات آن ، ادامه فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی از جمله نشستهای نقد و بررسی کتاب،برگزای محافل ادبی و برنامه های مناستبی  در بستر فضای مجازی انجام خواهند داد .
گفتنی است این تعطیلی شامل ستاد مرکزی و ادارات شهرستانی این مجموعه نیست و هرگونه تغییر در ساعت فعالیت کتابخانه ها و نیز موارد دیگر از طریق پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به نشانی tehranpl.ir و یا tehranpl در اینستاگرام و کانال بله به آگاهی عموم مردم خواهد رسید.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.