اخبار
با حضور نویسنده اثر برگزار می شود؛ نشست رونمایی و نقد کتاب «باران تمشک» در کتابخانه علامه قطب الدین رازی ورامین نشست رونمایی و نقد کتاب «باران تمشک» با حضور مصطفی فعله گری نویسنده اثر در کتابخانه عمومی علامه قطب الدین رازی شهرستان ورامین برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست رونمایی و نقد کتاب «باران تمشک» با حضور مصطفی فعله گری نویسنده اثر، جهانگیر خسروشاهی منتقد، محمدرضا شرفی خبوشان کارشناس و مجری نشست و جمعی از مسئولین و اعضای فرهیخته روز چهارشنبه 27 شهریور در کتابخانه عمومی علامه قطب الدین رازی شهرستان ورامین برگزار می شود.

کتاب «باران تمشک» داستانی است که با نگاهی انتقادی به مبارزه‌ی مسلحانه‌ی طیف جریان فداییان خلق قبل از انقلاب می‌پردازد و با درونمایه سیاسی و مذهبی به زبانی جذاب و خواندنی نگاشته شده است؛ این کتاب در هفدهمین جایزه ادبی قلم زرین که در تیرماه 98 برگزار شد در بخش داستان بزرگسال شایسته تقدیر شناخته شد.

علاقه مندان برای حضور در نشست رونمایی و نقد کتاب «باران تمشک» می توانند روز چهارشنبه 27 شهریورماه ساعت16 به کتابخانه عمومی علامه قطب الدین رازی واقع در شهرستان ورامین، میدان رازی، مراجعه کنند.