یسب

یقفل

ظطزر
1397/11/15 دوشنبه به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛  ایستگاه نقاشی و کتابخوانی در مصلای نماز جمعه شهرستان ملارد برپا شد به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد و همزمان با 12 بهمن سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی به ایران، ایستگاه نقاشی و کتابخوانی در مصلای نماز جمعه شهرستان ملارد برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد و همزمان با 12 بهمن سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی به ایران عزیز ایستگاه نقاشی و کتابخوانی با محوریت امام خمینی(ره) و اندیشه های ایشان در مصلای نماز جمعه شهرستان ملارد برپا شد.

در این برنامه که با استقبال مردم و کودکان و نوجوانان همراه بود کودکان به نقاشی پرداختند و نوجوانان در مسابقه کتابخوانی «جای او خالی» نوشته نادر ابراهیمی شرکت کردند بزرگسالان نیز با کتاب های مرتبط با انقلاب و امام خمینی (ره) آشنا شدند و به مطالعه آن ها پرداختند.

گفتنی است این برنامه با همکاری و مشارکت فیروزه یارمحمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، عبداله حسینی مسئول و زهرا نباتعلیپور کتابدار کتابخانه عمومی شهید رجایی و سمیه سادات پرپنجی حسینی برگزار شد و حسین توکلی کجانی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان و دیگر مسئولین از این غرفه دیدن کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 191