امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
صثق

شسی

شسی
1397/9/15 پنجشنبه به همت کتابدار کتابخانه عمومی جنت برگزار شد: نشست قصه گویی و نقاشی در مدرسه فرهنگیان شهرستان قرچک کتابخانه عمومی جنت در نشست قصه گویی و نقاشی من نبودم دستم بودم میهمان  جمع گرم و صمیمی دانش آموزان مدرسه فرهنگیان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ای عمومی استان تهران؛این نشست جهت آشنایی و نهادینه کردن  فرهنگ کتابخوانی در بین  کودکان، رجوع به کتابخانه ها، ایجاد رغبت و عادت به مطالعه در بین کودکان در مدرسه فرهنگیان برگزار شد.

سمیرا نصیری کتابدار کتابخانه جنت در خصوص برگزاری این برنامه گفت:کودکان علاقه ی بسیاری به شنیدن قصه دارند حتی اگر قصه تکراری باشد،کتابداران به عنوان مروج فرهنگ مطالعه می توانند با قصه گویی برای کودکان عامل مهمی برای علاقه مند کردن آنها به مطالعه و حضور در کتابخانه ها شوند.

گفتنی است در این نشست چندین کتاب کم حجم و مفید مناسب برای گروه سنی کودک  توسط سمیرا نصیری کتابدار کتابخانه  معرفی وبلندخوانی شد ودانش آموزان با محتوای کتاب ها آشنا شدند .سپس کتاب "من نبودم دستم بودم" برای دانش آموزان خوانده شد و دانش آموزان برداشت های ذهنی خود را در قالب نقاشی ارائه دادند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ