امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
شبی

شسی
1397/9/18 يكشنبه برگزاری نشست قصه گویی در مهد کودک شهر قصه شهرستان ورامین نشست قصه گویی کتاب نان خوش مزه از مجموعه قصه های پیامبر(ص) و کودکان توسط کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) در مهد کودک شهر قصه شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت رضا شهابی مسئول و صغری شفقتی کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج)، نشست قصه گویی کتاب "نان خوش مزه" از مجموعه قصه های پیامبر(ص) و کودکان در مهد کودک شهر قصه شهرستان ورامین برگزار شد.

صغری شفقتی کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) گفت: هدف از این برنامه در کنار ترویج فرهنگ کتابخوانی ترویج فرهنگ دینی است چرا که قصه گویی بهترین هنر برای انتقال ارزش های اخلاقی برای کودکان است.

وی افزود: در این نشست کتاب "نان خوش مزه" از مجموعه قصه های پیامبر(ص) و کودکان نوشته زهرا عبدی برای کودکان قصه گویی شد؛ در این کتاب ارتباط پیامبر(ص) با کودکان به زبان ساده، شیرین و در قالب طرحی نو و متفاوت ارائه شده که برای کودکان جذاب و دلنشین است.

گفتنی است جوایز مسابقات رنگ آمیزی که همزمان با شهادت امام رضا(ع) و آغاز امامت امام زمان(عج) در طی هفته کتاب و در ضمن بازدید دانش آموزان مهد کودک از کتابخانه برگزار شده بود در این برنامه اهدا شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ