امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
111
شهروندان و ساکنان محله مجیدیه از طرح کتابخانه گردی استقبال کردند مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی استان تهران خاطر نشان کرد: همزمان با اجرای طرح کتابخانه گردی شهروندان و ساکنان محله مجیدیه از اجرای این طرح در کتابخانه ی علامه طباطبایی استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ اکرم ابراهیمی در حاشیه اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه علامه طباطبایی محله مجیدیه تهران اظهار داشت: طرح کتابخانه گردی به مناسبت ۱۸ اسفند ماه و سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد .

وی افزود: امسال کتابخانه ما به علت بازسازی و انجام تعمیرات اساسی و ایجاد بخش کودک شامل این طرح شد.

وی تأکید کرد : همزمان با صبح امروز و آغاز فعالیت کتابخانه، طرح کتابخانه گردی مورد استقبال مردم، شهروندان و ساکنان محله مجیدیه و شمس آباد و اعضای کتابخانه ها بود.

ابراهیمی تاکید کرد: کتابخانه علامه طباطبایی دارای دو هزار عضو فعال است و امروز نیز به طور رایگان علاقمندان به عضویت این کتابخانه در آمدند.

وی گفت: امروز همزمان با اجرای طرح کتابخانه گردی ۲۰۰ نفر به عضویت کتابخانه درآمدند و قرار است از این به بعد از خدمات و امکانات این کتابخانه بهره‌مند شوند.

به گفته مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی افزود: این کتابخانه دارای ۴ هزار عنوان کتاب است که روزانه به اعضا کتاب امانت می دهد.

وی با اشاره به اجرای برنامه های جدید فرهنگی در این کتابخانه گفت: این کتابخانه برنامه‌های فرهنگی به ویژه در بخش کودک اجرا می کند.

ابراهیمی ادامه داد: برنامه های قصه گویی، شاهنامه خوانی و در تابستان نیز برنامه‌های نقاشی کودکان در این کتابخانه اجرا می شود.

وی گفت: در ماه های اخیر که از بازسازی کتابخانه می گذرد، شهروندان و ساکنان محله مجیدیه استقبال بیشتری نسبت به گذشته از این کتابخانه داشتند.

 وی اظهار داشت: در ماه‌های اخیر و پس از بازسازی، ۵۰۰ عضو جدید به کتابخانه اضافه شده اند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ