امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
تانت
با حضور مترجم اثر برگزار می‌شود؛ نشست نقد و بررسی کتاب «مردی به نام اوه» در کتابخانه عمومی ارغوان تهران کتاب «مردی به نام اوه» نوشته فردریک بکمن با حضور آیدین پورضیایی مترجم اثر و مهدی ملک محمد منتقد در کتابخانه عمومی ارغوان تهران نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، نشست معرفی و نقد کتاب «مردی به نام اوه» نوشته فردریک بکمن با حضور آیدین پورضیایی مترجم اثر و مهدی ملک محمد منتقد، روز شنبه ۱۱ اسفند در کتابخانه عمومی ارغوان تهران برگزار می شود.

کتاب مردی به نام اووه درباره مردی ۵۹ ساله به‌نام اُوه است که پس از مرگ همسر و به‌دنبال آن بازنشستگی از شغلش خسته و ناامید تصمیم به خودکشی گرفته است؛ این کتاب در سال ۲۰۱۲ در سوئد چاپ شد و رتبه‌ی اول پرفروش‌های سوئد و نیویورک تایمز را از آن خود کرد و تاکنون به بیش از ۳۰ زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده‌است. فیلمی با اقتباس از این داستان در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی هانس هولم ساخته‌شده‌است که جایزه‌ی جشنواره‌ی فیلم کابورگ را از آن خود کرد و در هفت زمینه نامزد جشنواره‌ی گلدبک شد.

علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند روز شنبه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ به کتابخانه عمومی ارغوان به نشانی خیابان شریعتی خیابان دولت خیابان دیباجی، پارک ارغوان مراجعه کنند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ