امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي

برگزاری جلسه آموزشی بیماری کرونا ویروس درکتابخانه شهید مطهری قرچک با همکاری شبکه بهداشت و درمان جلسه آموزشی پیشگیری از بیماری کرونا ویروس با حضور دانش آموزان دبیرستان تزکیه در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ علی کرم کرمی مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری قرچک، با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای برنامه های متنوع آموزشی - فرهنگی در کتابخانه، جلسه آموزش پیشگیری از بیماری های عفونی و ویروس کرونا با هدف ارتقای دانش عمومی و بهداشتی افراد با حضور دانش آموزان دبیرستان تزکیه در کتابخانه شهید مطهری قرچک برگزار شد.

 در این جلسه آموزشی؛ فاطمه علیدادی کارشناس شبکه بهداشت و درمان  آموزش های لازم در خصوص عوامل بیماری، راه های پیشگیری و مقابله با بیماری، علائم آن، تغذیه و نکات بهداشتی برای افراد مبتلا به بیماری های ویروسی نظیرآنفلو آنزا و کرونا به حاضرین درجلسه ارائه نمود.

گفتنی است مراجعه به پزشک در اسرع وقت و جلوگیری از خوددرمانی در صورت مشاهده علایم بیماری، همچنین توجه به شستشوی صحیح و مکرر دست ها با آب و صابون در طول روز و عدم تماس با افراد مبتلا به بیماری و عدم توجه به شایعات از اهم مطالب مطروحه در این برنامه بود.

منبع: qarchak
بيشتر
نسخه قابل چاپ