امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عموميبه مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس از بانوان کتابدار شهرستان تقدیر کرد به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن، سیده فهمیه اطهری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس از بانوان کتابدار شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن، سیده فهیمه اطهری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس طی نشستی صمیمانه از بانوان کتابدار این شهرستان تقدیر به عمل آورد.

سیده فهیمه اطهری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس، در این مراسم به تبیین جایگاه و مقام شامخ زن و مادر پرداخت و گفت: بیستم جمادی الثانی هر سال به یمن زاد روز ولادت بانوی نمونه اسلام حضرت فاطمه(س) و به ابتکار حضرت امام خمینی(ره) روز زن و روز مادر نامگذاری شده است، که بدون تردید این انتخاب به معنای زیبا‌ترین، متعالی ترین و مقدس‌‌ترین الگو برای زنان مسلمان، بلکه زنان همه جهان است .

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس افزود: کتابداران زن با لطافت و مهربانی و روحیه بالایی که در خدمات کتابداری دارند، در جذب مخاطب به کتابخانه های عمومی و مشاوره های خواندن موفق بوده و تلاش های چشمگیری داشته و دارند.

در پایان مراسم از بانوان شاغل در کتابخانه های این شهرستان با اعطای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

منبع: qods
بيشتر
نسخه قابل چاپ