امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


تهیه روزنامه دیواری در کتابخانه مشارکتی روستای فیروز بهرام شهرستان اسلامشهر به همت مسئول کتابخانه، تهیه روزنامه دیواری با موضوع «دهه فجر انقلاب اسلامی» توسط اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی مشارکتی روستای فیروز بهرام شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت مژده محمدعلی، مسئول کتابخانه، تهیه روزنامه دیواری با موضوع «دهه فجر انقلاب اسلامی» توسط تعدادی از اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی مشارکتی روستای فیروز بهرام شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

مژده محمدعلی مسئول کتابخانه با بیان اینکه تهیه روزنامه دیواری حس همفکری و تعاون را بین کودکان افزایش داده و باعث تقویت روحیه همکاری در آنها می شود اظهار داشت: روزنامه دیواری با موضوع «دهه فجر انقلاب اسلامی» با همکاری اعضای کودک و نوجوان در این کتابخانه تهیه شد.

مسئول کتابخانه فیروز بهرام ادامه داد: این مسابقه جذاب و هیجانی، یک ساعت به طول انجامید و با توجه به ضوابط و ویژگی‌های تهیه‌ی روزنامه دیواری، شرکت کنندگان در طول این زمان روحیه همکاری گروهی و احترام به نظر متقابل و رقابت سالم را تمرین کردند.

منبع: eslamshahr
بيشتر
نسخه قابل چاپ