امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومينشست معرفی و جمع خوانی کتاب مدافعان حرم در کتابخانه اقبال لاهوری شهرستان قرچک همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی، مجموعه کتابهای مدافعان حرم در کتابخانه عمومی اقبال لاهوری شهرستان قرچک معرفی و جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی، به همت ام لیلا رفیع پور، مسئول کتابخانه، مجموعه کتابهای "مدافعان حرم" با حضور فعال تعدادی از اعضاء در کتابخانه عمومی اقبال لاهوری شهرستان قرچک معرفی و جمع خوانی شد.

در ابتدای نشست رفیع پور، مسئول کتابخانه مجموعه کتابهای مدافعان حرم را معرفی نمود سپس کتاب «دیدار پس از غروب» نوشته منصوره قنادیان معرفی شد در ادامه همراه با اعضاء کتاب جمع خوانی شد و درباره آن بحث و تبادل صورت پذیرفت.

 گفتنی است این کتاب از مجموعة «مدافعان حرم» و دربارة شهید مهدی نوروزی می باشد. در این اثر، ویژگی های شخصیتی این شهید از زاویه دید همسر شهید روایت می شود؛ شهید مهدی نوروزی اهل کرمانشاه در تاریخ 20 دی ماه 93 و در دفاع از حرمین عسکریین در سامرا توسط گروهک تروریستی داعش به شهادت رسید.
منبع: qarchak
نسخه قابل چاپ
بيشتر