امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار می شود: نشست خاطره گویی کتاب «سرباز کوچک امام(ره)» در دبیرستان ام الوهب شهرستان شهریار به همت مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی استاد شهریار شهرستان شهریار، همزمان با ایام الله دهه فجر، نشست خاطره گویی کتاب «سرباز کوچک امام(ره)» با حضور مهدی طحانیان، رزمنده آزاده و روایتگر این اثر در دبیرستان ام الوهب شهریار برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت فاطمه زمان پرور مسئول و  اکرم شعبانی کتابدار کتابخانه استاد شهریار، همزمان با ایام الله دهه فجر، نشست خاطره گویی کتاب «سرباز کوچک امام(ره)»، با حضور مهدی طحانیان، رزمنده آزاده و روایتگر این اثر روز دوشنبه (21 بهمن) ساعت 10:30 در دبیرستان ام الوهب شهریار برگزار می شود.

کتاب «سرباز کوچک امام» روایتی است از خاطرات آزاده مهدی طحانیان از کودکی تا امروز و به بیان اتفاقات ریز و درشت زندگی مهدی طحانیان پرداخته است؛ اتفاق های خواندنی و جذابی که در بسترهای متفاوتی روی می دهد و ذهن خواننده را به طرز ماهرانه ای به همراهی خویش دعوت می کند. کتابی که به زعم کارشناسان این حوزه جامع ترین اثر خاطره نگاری به لحاظ حجم و محتوا در عرصه «اسارت» و «فرهنگ ایثار و مقاومت» به شمار می آید.

گفتنی است علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند روز دوشنبه 21 بهمن ماه، ساعت 10:30 به دبیرستان ام الوهب واقع در شهرستان شهریار- خیابان بنت الهدی- کوچه شهید شیخلر مراجعه نمایند.
منبع: shahriar
نسخه قابل چاپ
بيشتر