امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي
همزمان با ایام ا...دهه مبارک فجر صورت گرفت: برگزاری عصر شعر انقلاب اسلامی در اسلامشهر همزمان با ایام ا...دهه مبارک فجر، عصر شعر انقلاب اسلامی و گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سالن اجتماعات اداره اوقاف شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر و با همکاری اداره فر هنگ و ارشاد اسلامی و سایر ادارات، همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر، عصر شعر انقلاب اسلامی و گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سالن اجتماعات اداره اوقاف شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

 در این مراسم شعرای حاضر در جلسه سروده ها و اشعار مربوط به چهل یکمین سالگی انقلاب و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را قرائت کردند در پایان به رسم یاد بود از شش نفر از شاعران با  اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از طرف اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر قدردانی شد.

مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر در حاشیه این مراسم گفت: عصر شعر انقلاب اسلامی و گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت اداره کتابخانه ها و با همكاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید انقلاب اسلامی، اداره اوقاف و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شده است.

مجید جعفری افزود: شعر انقلاب زبان گویا و رسای انقلاب اسلامی است و تأثیر بسزایی در حركت انقلابی مردم ایران به رهبری امام راحل داشته است.

منبع: eslamshahr
نسخه قابل چاپ
بيشتر