امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛ کتاب «روز برمی خیزد» در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) شهر پرند نقد و بررسی می شود همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، نشست نقد و بررسی کتاب «روز برمی خیزد» با حضور مصطفی فعله گری نویسنده اثر در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) شهر پرند شهرستان رباط کریم نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، نشست نقد و بررسی کتاب «روز برمی خیزد» با حضور مصطفی فعله گری، نویسنده اثر؛ حامد صلاحی، منتقد برنامه و جمعی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی روز دوشنبه (21 بهمن ماه) ساعت 14 در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) شهر پرند شهرستان رباط کریم نقد و بررسی می‌شود.

کتاب «روز برمی خیزد» روایت داستانی در روزگار حکومت پهلوی را روایت و سرگذشت یک زندانی سیاسی اهل اندیشه را بیان می کند که آرزوی نگارش زندگی یکی از زندانیان سیاسی نامدار جهان را در سر دارد و در این جستجو، به ضرورت نوشتن کتابی درباره امام موسی کاظم(ع) می رسد.

گفتنی است علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند روز دوشنبه 21 بهمن ماه، ساعت 14 به کتابخانه عمومی پیامبر اعظم شهر پرند شهرستان رباط کریم مراجعه کنند.

منبع: robat
نسخه قابل چاپ
بيشتر