امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عموميبه همت کتابخانه استاد شهریار شهرستان شهریار برگزار شد: نشست بلندخوانی کتاب و نقاشی در کتابخانه به همت مسئول و کتابداران کتابخانه، نشست بلندخوانی کتاب «بازی می‌کنم و یاد می‌گیرم» و نقاشی در کتابخانه عمومی استاد شهریار شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت فاطمه زمان پرور، مسئول و نرگس قره داغلی و اکرم شعبانی، کتابداران کتابخانه، نشست معرفی و بلندخوانی کتاب «بازی می‌کنم و یاد می‌گیرم» نوشته نویسنده جانیس وان‌کلیو با حضور تعدادی از اعضای نوجوان و خردسال در کتابخانه عمومی استاد شهریار شهرستان شهریار برگزار شد.

در ابتدای نشست فاطمه زمان پرور، مسئول کتابخانه، به معرفی کتاب «بازی می‌کنم و یاد می‌گیرم» نوشته نویسنده جانیس وان‌کلیو؛ ترجمه جعفری پرداخت و بخش های مختلف آن مانند هوا، تغییرها، آهنربا، نیروها، نور، صدا و الکتریسیته معرفی شد سپس بخش هایی از کتاب توسط حاضرین بلندخوانی شد در ادامه اعضاء به تصویرسازی و نقاشی با محوریت نیروها پرداختند و در بخش کودک در معرض دید مراجعه کنندگان قرار داده شد.

گفتنی است این نشست با هدف آشنایی هرچه بیشتر کودکان با مفاهیم علوم و کاربرد آن برگزار شد که با استقبال بسیار زیاد اعضای کودک مواجه شد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر