امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد: نشست معرفی کتاب در کتابخانه شهید فتوحی شعار در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد سلیمانی نشست معرفی کتاب باحضور کودکان و نوجوانان کتابخانه شهید فتوحی شعار شهرستان ورامین برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران ؛در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی کودکان و نوجوانان کتابخانه شهید فتوحی شعار در نشست آشنایی با زندگی این شهید بزرگوار شرکت کردند.

 دراین نشست مسئول و کتابدار کتابخانه شهید فتوحی شعار خلاصه ای از زندگی شهید قاسم سلیمانی را ارائه کردند وسپس به معرفی کتاب هایی مانند "حاج قاسم" و کتاب "ذوالفقار ،برش هایی از خاطرات شفاهی حاج قاسم سلیمانی "نوشته علی اکبری مزد آبادی پرداختند.

 در بخشی از کتاب حاج قاسم آمده است "حاج قاسم سلیمانی یکی از این دلاوران است که پا به پای دوستان و همرزمان خود در اکثر اتفاقات مهم جنگ حضور داشته است و پس از  اتمام جنگ تحمیلی چندین سال در قامت یک سرباز به مقابله با اشرار مرزهای شرقی کشور پرداخته است. همین تجربه باعث شد که او از سال ۷۶ به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتخاب شود و عملکردی را از خود به جای بگذارد که امروز بعد از ۱۸ سال، تبدیل به یک قهرمان ملی شود ."

منبع: varamin
نسخه قابل چاپ
بيشتر