امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «تو نخندی، من بخندم» در کتابخانه امام جعفرصادق(ع) پاکدشت به همت فاطمه سرلک کتابدار کتابخانه، نشست جمع خوانی کتاب «تو نخندی، من بخندم» در کتابخانه عمومی امام جعفرصادق (ع) پاکدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «تو نخندی، من بخندم» با حضور جمعی از اعضا در بخش کودک کتابخانه امام جعفرصادق (ع) پاکدشت برگزار شد.

فاطمه سرلک کتابدار کتابخانه در رابطه با نشست معرفی و جمع خوانی اظهار داشت: در این نشست که با حضور تعدادی از اعضا کودک کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) و در بخش کودک کتابخانه برگزار شد،  کتاب «تو نخندی من بخندم» نوشته افسانه شعبان نژاد معرفی شد.
وی افزود:در معرفی کتاب «تو نخندی من بخندم» بیشتر اثرات تربیتی قصه ها مد نظرم بوده است. این کتاب برای آشنایی کودکان و نوجوانان با قصه ها و ضرب المثل های روایت شده که
مشتمل بر 22 قصه است. هر یک از  قصه ها یکی از ضرب المثل های معروف را با زبان ساده و قابل فهم، به بچه ها معرفی می کند.ضرب المثل ها به ما کمک می کنند تا با یک جمله کوتاه، منظورمان را به خوبی به دیگران منتقل کنیم.
سرلک تصریح کرد: دوستی خاله خرسه، یک کلاغ چهل کلاغ، آستین نو بخور پلو، دسته گل به آب داده و تو نخندی من بخندم از جمله ضرب المثل هایی است که قصه هایش توسط اعضا جمع خوانی شد. .

گفتنی است محتوای کتاب «تو نخندی من بخندم» که به تازگی از سوی نهاد به این کتابخانه ارسال شده است مورد علاقه و استقبال بچه ها قرار گرفت و آنان خواستار امانت کتاب شدند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر